אילו נכסים אנחנו מנהלים?

רנטהאוס ניהול נכסים מטפלת בכל האספקטים של הנכס שלך, מושכר או פנוי. השירות לניהול נכסים של רנטהאוס הוא אישי ומסיר דאגות מבעל הנכס. בשנים האחרונות בעלי נכסים מבינים את הצורך בניהול נכון של הנכסים שלהם והם מעדיפים להיעזר בשירותים המקצועיים של חברות לניהול נכסים.

הטיפול כולל מציאת שוכרים, תיקונים בשעת הצורך, התנהלות מול השוכרים וועד הבית, גביית כספים מהשוכרים והעברתם ישירות לבעלי הנכס ועוד. חלק מהשירותים כרוכים בתשלום.

מה כוללים שירותי ניהול הנכסים של רנטהאוס?

השירות שלנו כולל את הכנת הנכס להשכרה, איתור שוכרים מתאימים, השכרת הנכס במחיר השוק, תחזוקת הנכס באופן שוטף וקשר רציף עם השוכרים. הניהול המקיף של הנכס מתבצע באופן אישי על ידי בעלי החברה, ורק בשעת הצורך אנו נעזרים באנשי מקצוע אמינים ואיכותיים. כדי לשמור על הצביון האיכותי והיעיל שלנו, איננו מתפזרים לתחומים אחרים. איננו עוסקים בניהול בניינים למגורים ולמשרדים או בניהול מגדלים ומתחמים מסחריים גדולים.

השירות שלנו לניהול נכסים מבטיח שקט נפשי בכל הקשור לנכס. ניהול נכסים נכון ומקצועי מאפשר לבעל הנכס להיות רגוע, לקבל תזרים מזומנים קבוע לאורך כל התקופה, וזאת מתוך ידיעה שיש מי שדואג לטפל בכל בעיה שתצוץ ואשר תטופל באופן מהיר ומקצועי.

ניהול דירות

כאשר הדירה מושכרת לדיירים, חשוב לזכור שהם מעוניינים בשגרת חיים, גם אם תקלות מתרחשות מידי פעם. לכן, כאשר בוחרים חברה לניהול נכסים חשוב לוודא שהיא נותנת שירות מהיר ומקצועי כשיש צורך בעזרה של בעל מקצוע. חברת ניהול דירות איכותית תעשה הכל כדי שהדיירים בנכס ייהנו מחיים שלווים ורגועים ויזכו למענה מהיר לכל תקלה. השירות לניהול דירות שכורות (או פנויות) של רנטהאוס נותן טיפול מלא לאחזקת הנכס וחוסך לבעלים טרדה יומיומית בהתנהלות מול השוכרים ובעלי המקצוע.

ניהול בתים פרטיים

שרות לניהול בתים פרטיים מרכז את כל היבטי התחזוקה של הנכס מול בעלי המקצוע והשוכרים (אם יש). רנטהאוס ניהול נכסים מסירה מהלקוח את כאב הראש הכרוך בניהול הנכס ומאפשרת לו להתמקד בדברים החשובים בחייו ללא הפרעה. להבדיל מניהול דירה, ניהול בית פרטי נותן מענה גם לאלמנטים כגון גינה, מערכות השקיה, גג ומרזבים, ניקוז, ביוב, הדברה ועוד. ניהול הבית והשוכרים על ידי הבעלים כאשר הם רחוקים מהנכס, הוא פרוצדורה לא פשוטה וכדאי להיעזר בחברה לניהול נכסים.

ניהול משרדים

שירות לניהול משרדים אינו שונה בהרבה מניהול נכסים פרטיים. את כל הטיפול המקצועי שבעלי הנכס נהגו לעשות בעצמם אנחנו לוקחים על עצמנו ומטפלים בתחזוקת הנכס במלוא האחריות. אם יש לך משרד ואינך מעוניין להתעסק בניהולו, או שאתה גר רחוק מהנכס, רנטהאוס תטפל במשרד שלך ותחסוך לך טרדות וכאב ראש.

חשוב לדעת:

רנטהאוס אינה מחייבת את הלקוח להתקשרות כובלת ואינה קונסת את בעל הנכס אם הוא מעוניין בסיום מוקדם של ההתקשרות, וזאת בתנאי שהנכס נמסר לנו לניהול כשהוא כבר מושכר. ההתקשרות בין הצדדים תימשך כל עוד שני הצדדים שבעי רצון ומעוניינים בעבודה משותפת.

חתימה על הסכם התקשרות נועדה להבהיר לצדדים את אופן השירות וסיום ההסכם אינו כרוך בקנס. רנטהאוס עובדת עם בעלי מקצוע עצמאים ואין לה כל חלק או עמלות מאנשי המקצוע, אדרבא, נשמח לעבוד עם בעלי המקצוע שלכם או מטעמכם.

ניהול נכסים באמינות ובמקצועיות

חייג עכשיו: 054-2268355
contact@renthouse.co.il

דילוג לתוכן