צילום הנכס בווידאו וסטילס

צילום הדירה בווידאו והעלאה לענן לצפייתכם

חיים הרחק מהנכס, מזמן לא ביקרתם בו וסקרנים לדעת האם הוא נשאר כפי שהיה?  רוצים לדעת כיצד נראית הדירה שלכם כיום אך אין לכם יכולת להגיע אליה?

רנטהאוס ניהול נכסים מציעה לבעלי נכסים שירות חדש וייחודי – צילום הנכס בווידאו והעלאה לענן לצפייה והורדה מכל מקום. צילום הנכס בווידאו מיועד לאלה החיים רחוק מהנכס ומעוניינים לדעת כיצד הנכס נראה אצל השוכרים (ואם הנכס פנוי – מה מצבו).

מחיר: החל מ- 500 ש”ח + מע”מ לצילום נכסים במרכז ובשרון.

לתיאום צילום הנכס שלכם חייגו 054-2268355.

ניהול דירות להשכרה בישראל

צילום הדירה בסטילס והעלאה לענן לשימושכם

רנטהאוס מציעה שירות לבעלי נכסים המעוניינים לפרסם את הנכס להשכרה / מכירה באינטרנט וזקוקים לתמונות איכותיות. רנטהאוס מספקת שירותי צילום של הנכס שיסייע בהשכרה / מכירה מהירה.

השירות מסופק על ידי מנהל נכסים המגיע לנכס ומצלם עשרות תמונות לבחירתכם. התמונות מועלות לענן עם הרשאה לבעל הנכס. אלה המעוניינים להשכיר או למכור את הנכס יוכלו להשתמש בתמונות לפרסום בערוצי השיווק האינטרנטיים.

 תמונות של הנכס מאפשרות לו לבלוט בין מודעות של נכסים אחרים המתחרים בו ומסייעות להצלחה בהשכרה או במכירה קלה ומהירה. בין אם תרצו לפרסם את הנכס להשכרה ארוכה או להשכרה לתקופה קצרה (למשל באתר AirBnB), תמונות המציגות את הנכס באופן נכון יביאו אליכם יותר פניות, יאפשרו למחפשי נכסים להכיר אותו ויחסכו ביקורים מיותרים בנכס. 

לתיאום צילום הנכס שלכם חייגו 054-2268355.

ניהול נכסים בחולון

רנטהאוס – הבחירה המושלמת לניהול הנכסים שלך

דילוג לתוכן