ניהול והשכרת דירות ליוצאים לרילוקיישן

יוצא לשליחות לכמה שנים בחו”ל?

אם אתה יוצא לרילוקיישן ואינך מעוניין למכור את הנכס כדאי שתחשוב על שירותי הניהול של רנטהאוס. כיוון שרילוקיישן הוא עניין רציני, אנחנו מציעים לך חבילת שירות שתעשה את החיים שקטים יותר. לקום באמצע החיים ולעבור לחיות בארץ אחרת זה אינו עניין של מה בכך, בפרט שאתה משאיר מאחור את הבית שלך. 
שירותי הרילוקיישן וניהול הנכסים של רנטהאוס יעזרו לך לפקח מרחוק על הנכס מבלי שתצטרך לנקוף אצבע. רנטהאוס מכירה היטב את שוק הנדל”ן במרכז ובשרון והיא תשמח לייעץ לך לגבי האופציות הכדאיות. נסיעה לפרק זמן קצר אינה מחייבת בהכרח למכור את הנכס. אתה יכול להיעזר בנו בהשכרת הנכס ובניהולו מתוך ידיעה שכאשר יש בתמונה חברה לניהול נכסים, אתה יכול לנסוע בראש שקט. אם מכל סיבה אתה מעוניין למכור את הנכס, נשמח לסייע.
רנטהאוס מציעה את שירותיה לעובדי הייטק, עובדי שגרירויות ישראליות, שליחים מטעם גופים שונים בממשלה ובמערכת הביטחון ולעובדים מהשוק הפרטי הנשלחים במסגרת עבודתם לרילוקיישן.

מדוע כדאי רילוקיישן עם רנטהאוס?

השכרת הדירה בתקופת הרילוקיישן מחייבת התעסקות תמידית. אם אינך משקיע נדל”ן או בעל נכסים הרגיל להתנהל מול שוכרים, קרוב לוודאי שתהליך השכרת הנכס לאנשים זרים נתפס בעיניך כפעולה מסובכת. האלטרנטיבה להשאיר את הדירה ריקה עדיין קיימת, אך מומלץ שמישהו יפקח עין וישגיח על הנכס מקרוב. 

אם יש לך בן משפחה או חבר היכול לטפל בנכס ולמצוא שוכרים טובים, כדאי שתבדוק את האלטרנטיבה הזו. אם אין מי שיעשה זאת עבורך ואתה חושש מחיפוש שוכרים, השגחה על הנכס, טיפול בכספים, מתן מענה מהיר ומקצועי לתקלות בנכס, התנהלות מול וועד הבית וכדומה, רנטהאוס מציעה לך את חבילת ה “Realocation” המאפשרת לך לנסוע לחו”ל בראש שקט.

במסגרת חבילת הרילוקיישן אנו נמצא עבורך שוכרים מתאימים (ללא תשלום דמי תיווך) כאשר גובה השכירות תהיה בהתאם למחירי השוק ומצב הנכס. אנו ננהל את הנכס ונטפל בשוכרים, נטפל בתקלות ובבעלי מקצוע, ונהיה הכתובת של השוכרים לכל פניה. שכר הטרחה (דמי ניהול הנכס) שאנו גובים הוא 8% משכר הדירה, מינימום 500 ש”ח לחיוב בתוספת מע”מ.

רנטהאוס עובדת עם בעלי מקצוע ישרים, איכותיים ואמינים לטיפול בתקלות בנכס והיא מעמידה לרשותך את הקשרים שלה עם בעלי המקצוע לשיפוץ וייפוי פני הנכס לקראת שובך מהרילוקיישן. אם בכל שלב תחליט למכור את הנכס ולחפש אחר, נשמח להכין את הנכס ולאתר רוכש מתאים למכירה.

נשמח להיפגש אתך בכל עת לפגישה לא מחייבת, ללמוד את הצרכים שלך ולהציע את שירותינו לניהול הנכס.

לפרטים נוספים חייג 054-2268355

contact@renthouse.co.il

דילוג לתוכן