מדוע כדאי לבחור בנו לניהול הנכסים שלכם?

רכישת נכס להשקעה מחייבת את המשקיע לעשות חשבון נכון ולוודא שהוא מרוויח מההשקעה בהתאם לתכנון המוקדם שעשה. כיוון שהנכס צריך להניב תשואה יציבה משכר הדירה, יש לשאוף למינימום החלפה של שוכרים כך שכל מחזור שכירות יחזיק מעמד מספר שנים. לשם כך יש לבחור שוכרים אמינים ואיכותיים שישלמו את שכר הדירה, ישמרו עליה ויהיו מרוצים מהיחס שיקבלו מחברת הניהול.
 
בחירה ברנטהאוס ניהול נכסים תיתן לכם פתרון מצוין לניהול הקשר עם השוכרים, ועד הבית, הרשויות ובעלי מקצוע. אצלנו הטיפול מותאם אישית לצרכי הלקוח ולכל בעל נכס יש את הטלפון הסלולרי האישי של מנהל הנכס ומנהל החברה. 
 
רנטהאוס אינו משרד תיווך או משרד עורכי דין שעל הדרך נותן גם שירות לניהול נכסים. בכל בעיה שמתעוררת אנחנו מעורבים באופן אישי. אנחנו לא “מכניסים” ללקוחות שלנו חשבונות סרק על תיקונים פיקטיביים ואנחנו גמישים בהתאמת השירות לצרכים של כל לקוח.
 
כשיש לכם נכס להשקעה, אתם רוצים למקסם את התשואה כך שההוצאות תהיינה מינימליות וההכנסות מקסימליות. מבחינתכם חשוב שעלויות התחזוקה והניהול יהיו נמוכות ושכר הדירה גבוה. רכישת שירותי ניהול נכסים תוריד מכם את כאב הראש, תמזער ככל האפשר את הוצאות התחזוקה ותמצא לכם שוכרים מתאימים. אם תטפלו בנכס בעצמכם, קרוב לוודאי שתחסכו את דמי הניהול, אך כאב הראש הכרוך בניהול הנכס יישאר אתכם.
 
חברה לניהול נכסים אמורה להסיר מכם את כאב הראש ולעדכן אתכם רק בעת הצורך. ניהול נכס באופן עצמאי אמנם חוסך עלויות, אך הזמן שתשקיעו בטיפול בנכס שווה לעלות הניהול, וזאת בלי לקחת בחשבון את האנרגיה, נסיעות, התנהלות מול השוכרים ובעלי המקצוע. נקודה חשובה שכדאי לקחת בחשבון היא התחזוקה –   חברה לניהול נכסים העובדת עם בעלי מקצוע על בסיס קבוע מקבלת מחירים טובים יותר ויש לה ניסיון רציף עם בעלי מקצוע טובים ואמינים.
 
רנטהאוס ניהול נכסים מתמחה בשירותי ניהול דירות שכורות ונכסי נדל”ן פרטיים ועסקיים, והשאיפה שלה היא לתת שירות מקצועי, שוטף ואמין ולמקסם את הרווחיות מהנכס. לא תמיד הנכס שרכשתם כהשקעה נמצא בקרבת מגוריכם ולעתים הוא במרחק נסיעה של שעות. אם אתם חיים בחו”ל הטיפול בנכס קשה הרבה יותר.
 
רנטהאוס ניהול נכסים מנהלת דירות להשכרה במרכז ובשרון. אנו מקבלים לשירות דירות, בתים פרטיים ומשרדים לתקופות ארוכות בלבד. שירותי ניהול הנכסים ניתנים לבעלי נכסים מהארץ ומחו”ל, החל מנכס אחד ועד עשרות נכסים ללקוח, כמו-כן אנחנו מספקים שרותי ניהול גם לעמותות וחברות שבבעלותן עשרות נכסים.
 
כדי למקסם את ההכנסות שלך מהנכס כדאי שתשאיר את הניהול שלו לבעלי מקצוע המכירים היטב את שוק הנדל”ן. על מנת שהנכס יושכר ברצף וללא הפסקות, רצוי להציגו בפני שוכרים פוטנציאליים חודשיים לפני תום השכירות, ואת זה נשמח לעשות עבורך במקצועיות ובאמינות. דמי הניהול משולמים לנו  רק אם הנכס הושכר, מהרגע שהשוכר נכנס לנכס. אם מתרחשת תקלה, אנו בודקים את מהותה ומטפלים בה בעזרת בעלי מקצוע ישרים הגובים תשלום הוגן עבור מלאכתם.
 
מיותר לציין שאיננו לוקחים עמלה מבעל המקצוע. רנטהאוס מציעה שירות מקצועי, איכותי ואמין לניהול נכסים ברמה גבוה ביותר ובמחירים הוגנים. נסו אותנו – יש לכם חודש חינם להתרשמות.
רנטהאוס מציעה שירותי ניהול נכסים ללקוחות הרוצים שקט נפשי ומחפשים גוף הגון, יעיל, אמין, אדיב, מקצועי, מתקדם, יצירתי, מהיר ואיכותי. לכל נכס ממונה מנהל נכסים המטפל בו אישית ומכיר אותו על בוריו.
 
אתה לא צריך להתעסק עם תקלות חשמל, אינסטלציה, דוד שמש. אתה לא צריך להתעסק בחיפוש שוכרים. אתה לא צריך לבזבז זמן ודלק להגעה חוזרת לנכס. אתה לא צריך להרגיש שלא בנוח כתוצאה מטלפונים של השוכר באמצע העבודה. חברה לניהול נכסים מסירה ממך את הטרדות והדאגות ומטפלת בכל עבורך. אנחנו מאמינים במניעת בעיות ולא בכיבוי שרפות וחושבים שאם הנכס מתוחזק כראוי והשוכרים איכותיים, בעיות יימנעו וכולם יהיו מרוצים…
 
רנטהאוס מספקת שירות ניהול נכסים ברעננה, הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, ישובי ומושבי השרון, תל אביב, נתניה, קיסריה, כפר שמריהו, סביון, יהוד, קרית אונו, פתח תקווה, רמת גן, אזור, גבעתיים, בני ברק, יישובי ומושבי עמק חפר, אלפי מנשה, צור יגאל, כוכב יאיר ועוד… 
 
צור קשר עם משרדנו בטלפון או בדואר האלקטרוני כדי לברר פרטים נוספים על השירותים שלנו. נשמח לדון בפתרונות הטובים ביותר לצרכים שלך. אנו בטוחים שלאחר שתצטרף לרשימת לקוחותינו תבין עד כמה שירותי ניהול נכסים הפכו את חייך לרגועים יותר.
 
מדוע  כדאי לרכוש שירותי ניהול נכסים מותאמים אישית?
 
– מענה לקריאות בטלפון לטיפול בתקלה שישה ימים בשבוע (איננו עובדים בשבת).
– טיפול בתקלות המדווחות ע”י השוכרים, תיאום עם בעלי מקצוע ואחזקת הנכס במצב תקין.
– גביית שכר הדירה והעברתו מראש לבעל הנכס.
– התמודדות עם השוכרים ואחריות לטיפול בתקלות.
– הבאת בעלי מקצוע להכנת הדירה לפני כניסת השוכרים (במימון בעל הנכס).
– הבאת בעלי מקצוע לטיפול בתקלות אינסטלציה, חשמל וכו’ (במימון בעל הנכס).
– התנהלות רציפה מול השוכרים לפני השכירות, במהלך השכירות ובתום השכירות.
– פיקוח על אנשי המקצוע לשביעות רצון השוכרים ובעל הנכס באופן רציף.
– גמר חשבון של השוכרים מול בעל הנכס, הספקים השונים והרשויות בתום השכירות.
 
חשוב לדעת שכל המידע באתר הוא לידיעה בלבד ואינו יכול לשמש כאסמכתא התקפה לכל עניין שהוא ולכל הליך על פי כל דין. רנטהאוס ניהול נכסים לא תישא בכל אחריות שהיא, מכל מין וסוג, בגין הסתמכות כל אדם על המידע המופיע באתר זה.
 
חייג עכשיו: 054-2268355
contact@renthouse.co.il

ניהול נכסים ברמת השרון

דילוג לתוכן