שאלות נפוצות

רנטהאוס ניהול נכסים קשובה לך!

תשובות לשאלות נפוצות

האם אני מחויב לתקופת זמן מינימלית כשאני מעביר את הנכס לניהול שלכם?

לא. כל צד יכול לסיים את ההתקשרות בהודעה מראש של 30 יום לצד השני. אם אנחנו מצאנו את השוכר, או טיפלנו בחידוש והארכת השכירות. סיום התקשרות בסיטואציה כזו מחייב את בעל הנכס לשלם לנו חודש שכירות + מעמ בקיזוז דמי הניהול ששולמו לאורך השנה.

שמעתי על חברות המחייבותאת בעל הנכס על תיקונים שלא היו ולא נבראו, כיצד אוכל לדעת שאינכם נוהגים כך?

השם שלנו חשוב לנו יותר מכל ולא נסכן אותו על כמה שקלים. לפני זימון בעל מקצוע אנחנו מעדכנים את בעל הנכס ומבקשים אישור לתיקון. כיוון שאיננו גובים עמלות מבעלי המקצוע, אין לנו אינטרס להמציא תקלות. נדגיש כי אנחנו עובדים עם בעלי מקצוע טובים ובמחירים הוגנים. אגב, אין מניעה מבחינתנו לעבוד עם בעלי מקצוע מטעם בעל הנכס.

האם אתם לוקחים כל דירה לניהול, אפילו אם היא קטנה ולא יוקרתית?

לאחר שנים של ניהול דירות מכל סוג ובכל מקום בארץ החלטנו להתמקד בנכסים איכותיים הממוקמים באזורי ביקוש במרכז, בשרון, בירושלים ובצפון.

אם אני עובד עם בעל מקצוע כבר זמן רב ואני רוצה שהוא ימשיך לתת שירות לנכס שלי, האם זה אפשרי?

אנחנו נשמח שבעל מקצוע המוכר לך ימשיך לתת שירות כפי שהיה טרם לקחנו את הנכס לניהולנו. חשוב לנו שהנכס יתוחזק כהלכה ובעל המקצוע יעמוד בלוח הזמנים שקבענו. אם יש לך ניסיון טוב איתו, נשמח להמשיך בעבודה מולו. 

מה גובה דמי הניהול שאתם גובים?

המחירים שלנו אחידים ואינם משתנים מלקוח ללקוח. אנחנו גובים בין 6 – 8 אחוז לחודש בתוספת מע”מ. התשלום מועבר לנו בתחילת כל חודש רק אם הנכס מושכר.

כיצד אני יכול לדעת שתעשו כל שצריך למציאת שוכר ולניהול הנכס כפי שאני עושה?

יש לנו אינטרס משותף שהנכס יהיה מושכר. כאשר הנכס ריק איננו מקבלים דמי ניהול ובעל הנכס אינו מקבל שכירות כך ששני הצדדים מפסידים. 

איך אני כבעל נכס מעודכן ויודע מה מצב הנכס שלי?

כדי שתהיה מעודכן אנחנו מיידעים אותך בהודעות טקסט בזמן אמת על תקלות או שינויי סטטוס מול השוכרים. לדוגמה, אם שוכרים רוצים לעזוב או שיש תקלה מעל 500 שח, אנחנו מיידעים אותך מראש ומבקשים את אישורך.

האם התשלום שאני משלם בגין דמי ניהול הנכס כולל גם את התשלום לבעלי המקצוע עבור תחזוקה ותיקון תקלות?

דמי הניהול מגלמים את השקעת הזמן והמחויבות שלנו לתקינות הנכס. כאשר יש תקלה וקיים צורך במעורבות בעלי מקצוע, ההוצאות על התיקונים חלות על בעל הנכס כנגד חשבונית מבעל המקצוע. התשלום נעשה ישירות מבעל הנכס לבעל המקצוע ואיננו עובר דרכנו.

האם אתם מתחזקים גם בניינים משותפים (כולל ניקוי הבניין, גננות וכדומה)?

התשובה שלילית. אנחנו נותנים שירותי ניהול רק לדירות, בתים פרטיים ומשרדים. איננו מתחזקים בניינים.

אם ארצה למכור את הנכס שלי, תוכלו לעזור?

נשמח לעזור לך למכור את הנכס במחיר המרבי האפשרי. במקביל, אם אתה מעוניין לרכוש נכס, נשמח לעזור גם כאן. כיוון שאנחנו יושבים על הצומת בין בעלי נכסים למחפשי נכסים אנחנו זמינים למידע על נכסים למכירה וייתכן שהקונה שלך נמצא בין הלקוחות שלנו.

תנו לנו לחסוך לכם כאבי ראש והתעסקות עם שוכרים ובעלי מקצוע

במקום שתכלו את זמנכם בניהול הנכס, איתור שוכרים, התעסקות עם בעלי מקצוע, חידוש שכירות וכדומה, אנחנו לוקחים הכל עלינו ומטפלים בנכס שלכם במלוא האחריות. נכון, זה עולה 8% + מעמ משכר הדירה, אבל חוסך לכם המון זמן.

דילוג לתוכן