אודות רנטהאוס

אנחנו כאן בשבילכם!

ניהול נכסים להשכרה

רנטהאוס ניהול נכסים היא חברת בוטיק המתמחה בניהול נכסים להשקעה בדגש על שירות אישי, הגינות, אחריות ותוצאות מוכחות. לרנטהאוס צוות מקצועי של בעלי מקצוע במיקור חוץ ו מנהלי נכסים מנוסים המספקים ללקוחות שירות אישי ותקשורת פתוחה וקשובה.

הצוות שלנו מטפל בכל תהליך הכנת הנכס, השכרתו ותחזוקתו ומעדכן את בעל הנכס בכל. אנו מבינים את החשיבות של השגחה ושמירה על השקעת בעל הנכס ואנחנו הופכים את התהליך לחוויה נטולת מתח עבורו. יודגש כי איננו גובים עמלות מכל סוג מבעלי המקצוע העובדים עבורנו. 

הנכס שלכם האחריות שלנו

רנטהאוס ניהול נכסים מתאימה את השרות בהתאם לצרכיו של הלקוח. העשייה לטובת הלקוח מתבטאת בשירות ויחס אישי ואיננו מגבילים את הלקוחות בהתקשרות כובלת. חוזה ההתקשרות אתנו מאפשר ללקוחות לסיים את ההתקשרות עמנו בהתראה של 30 יום (וזאת במידה והנכס נמסר לניהולנו כשהוא מושכר).

רנטהאוס ניהול נכסים מנהלת דירות להשכרה ובניינים משותפים במרכז, בשרון ובירושלים והיא מקבלת לשירות נכסים איכותיים בלבד (דירות, בתים פרטיים ומשרדים). נדגיש כי אנו מקבלים נכסים להשכרה לתקופות ארוכות. השירות לניהול נכסים ניתן לבעלי נכסים החיים בארץ או למשקיעי חו”ל המחזיקים בנכס אחד ועד עשרות נכסים ללקוח, במקביל אנחנו מספקים שרותי ניהול גם לקבלנים, עמותות וחברות שבבעלותן עשרות נכסים.

כדי למקסם את ההכנסות שלכם מהנכס כדאי שתשאירו את הניהול שלו לאלה המכירים היטב את שוק הנדל”ן ומתייחסים לנכס שלכם במלוא הרצינות. אם מתרחשת תקלה, אנו מטפלים בה ללא דיחוי באמצעות בעלי מקצוע ישרים הגובים תשלום הוגן. 

Background Image

השלבים בניהול הנכס

רנטהאוס מספקת שירותי ניהול נכסים בישראל והיא מתמחה בניהול נכסים, ניהול דירות ובתים פרטיים (מושכרים או ריקים), ניהול וועדי בתים ובניינים משותפים וניהול משרדים. הטיפול האישי שלנו חוסך לכם טרדות, כאב ראש וזמן רב. במקום שתתעסקו באיתור שוכרים, הכנת הנכס להשכרה, טיפול שוטף בתקלות תחזוקה – אנחנו עושים זאת במקומכם. באמצעות ניהול קפדני של הנכס אנחנו שומרים על רצף השכרה המקנה לכם תזרים מזומנים קבוע. כל לקוח מטופל באדיבות ובמסירות. 

להלן השלבים בניהול הנכס:
 
– בדיקת מוכנות הדירה להשכרה. אם יש צורך בהכנת הדירה להשכרה נשמח לעשות זאת עבורכם לפי תעריף פיקוח מופחת.
– איתור שוכרים, הכנת הסכם שכירות וגביית ביטחונות. 
– ליווי בתהליך החתימה על החוזה וכניסת השוכרים לדירה.
– שאיפה לתשואה מיטבית בזכות הכרת שוק השכירויות. 
– ליווי השוכר בהעברת החשבונות על שמו.
– אין עמלת תיווך מהשוכר או המשכיר.
– בעל הנכס משלם דמי ניהול רק כשהנכס מושכר. 
– ניתן לסיים את ההתקשרות ללא קנסות, וזאת במידה וקיבלנו נכס מושכר או שלא היינו מעורבים בחידוש חוזה.
עלות: החל מ- 500 ש”ח או 8% לחודש + מע”מ, הגבוה ביניהם.
שימו לב – רנטהאוס אינה גובה דמי תיווך מהשוכר ומהמשכיר.

נמאס לכם להתעסק עם שוכרים?

רנטהאוס מתמחה בניהול נכסים, השכרת ואחזקת דירות, ניהול בתים פרטיים ,ניהול בניינים משותפים וניהול משרדים באזור המרכז והשרון. השירות ניתן במקצועיות, יושר, שקיפות, הגינות, אמינות ויחס אישי. שביעות הרצון שלכם מהשירות חשובה לנו יותר מכל ואנו עושים כל שביכולתנו לתת לכם שירות מקצועי המבטיח שקט נפשי, אפס דאגות ומינימום הוצאות. הניסיון שלנו בנדל”ן מאפשר לנו לתת שירותי ניהול נכסים עם פריזמה רחבה הכוללת גם איתור נכסים להשקעה ו/או מכירת הנכס שלכם. 

חשוב לדעת:

רנטהאוס אינה מחייבת את הלקוח להתקשרות כובלת. ההתקשרות בין הצדדים תימשך כל עוד שני הצדדים שבעי רצון ומעוניינים בעבודה משותפת. החתימה על הסכם התקשרות נועדה להבהיר לצדדים את אופן השירות. יודגש כי סיום ההסכם אינו כרוך בקנס, אלא אם כן מצאנו שוכר וטיפלנו בחתימה על החוזה או חידושו. דמי הניהול משולמים לנו רק מהרגע שהשוכר נכנס לנכס. רנטהאוס עובדת עם בעלי מקצוע מנוסים והגונים ואין לה כל חלק או עמלות מאנשי המקצוע, אם אתם מעוניינים להמשיך לעבוד עם בעלי מקצוע שעבדתם מולם בעבר והוכיחו את מקצועיותם והגינותם, נשמח לעשות זאת. כל המידע באתר הוא לידיעה בלבד ואינו יכול לשמש כאסמכתא התקפה לכל עניין והליך על פי כל דין. רנטהאוס לא תישא באחריות מכל וסוג בגין הסתמכות על המידע באתר זה.

משכר הדירה לחודש
0 %
מינימום לתשלום בחודש
0 ש"ח
שנות ותק
0 +
נכסים מנוהלים
0 +
דילוג לתוכן