ניהול נכסים של תושבי ומשקיעי חוץ

ניהול נכסים של תושבי חוץ מאפשר לבעלים לקבל את שירות מקיף לנכס בזמן שהוא שוהה בחו”ל. רנטהאוס מתמחה במתן שירותי ניהול של נכסים השייכים לישראלים השוהים בחו”ל וכדאי שתיעזר בנו, המקצוענים, לנהל את הנכס שלך בזמן שאתה ממשיך בשגרת חייך ללא דאגות.
 
שירותינו לניהול נכסים מעניקים ללקוחותינו ראש שקט בידיעה שהנכס שלהם מנוהל כהלכה למרות הריחוק הגאוגרפי. בתור בעלי נכס אתה מעוניין שהנכס יהיה מושכר100% מהזמן בשוכרים מצוינים, ושהתשואה תהיה גבוהה ככל האפשר.
שירותי ניהול דירות מגורים על ידי רנטהאוס מבוצעים באופן אישי, מקצועי ויעיל. כיוון שאין בעל נכס אחד דומה למשנהו, אנחנו מייצרים שירות אישי ומותאם לפי הצרכים של כל לקוח. בעלים של נכס הגר בקרבת הנכס דורש שירותים שונים מבעלים של נכס שגר רחוק. נכס המשמש למגורים שונה בהתייחסות לנכס פנוי. אנו נותנים שירותי ניהול נכסים הן לבעלי דירה בודדת והן לבעלי מספר דירות. 
אגב, במדינות מסוימות יש הכרה בשירותי ניהול נכסים מחוץ למדינה כהוצאה מוכרת במס, ותהיה זו טעות שלא לנצל הטבה כזאת.
 ניהול דירות מקצועי עשוי לעיתים להגדיל את התשואה נטו, למרות התשלום שלך עבור שירותי הניהול וזאת כתוצאה ישירה מתשומת לב אחראית למצב הדירה, לטיפול השוטף בה, להקטנת עלות התיקונים הנוכחית, לאיתור שוכר מתאים בפרק זמן קצר יותר (כל חודש שהדירה פנויה התשואה נפגעת), לטיוב מראה הדירה ובכך להגדלת השכירות החודשית. 
לעיתים, גם אם השכירות החודשית אינה משתנה, אך נחסך לך זמן בגין התעסקות עם הנכס, גם זה הישג ועבור בעלי נכסים רבים זמן שווה כסף.
לכל דירה שאנחנו מנהלים מוגדר במשרדנו איש קשר המכיר את צרכי הלקוח. לכל לקוח אנחנו פותחים תיק ובו מפרטים את אופן השירות שנקבע לנכס שלו. כיוון שלכל בעל נכס יש צרכים שונים, אנחנו מפרטים בתיק הנכס את השירות שהוא ביקש ומנהלים את הנכס בהתאם. השירות שמותאם לכל בעל נכס בנפרד מייצר גמישות רחבה בכל היבטי הטיפול בנכס. 
חייג עכשיו: 054-2268355
contact@renthouse.co.il
דילוג לתוכן