ניהול נכסים פנויים

כאשר בעל נכס יוצא לשליחות (רילוקיישן) בחו”ל לתקופה ארוכה, סוגיית הטיפול בנכס זקוקה לפתרון יעיל. אם הנסיעה היא לתקופה של שנה עד חמש שנים כדאי לשקול להשכירו. אולם כשהשליחות היא לשנים ארוכות יותר, כדאי לשקול אף למכור. רנטהאוס ניהול נכסים תשמח להשכיר לכם את הנכס או למוכרו למרבה במחיר.

אם תרצו להשאיר את הנכס ריק, כדאי שאדם אחראי מטעמכם יהיה זמין לטפל בו. בדרך כלל בעל הנכס מנסה לגייס בני משפחה מקרבה ראשונה (ילדים, אחים, הורים) עליהם הוא סומך, אלא שלא תמיד יש להם את היכולת, הזמן והכישורים לניהול נכסים באופן מקצועי. בדרך כלל הטיפול של בני משפחה הוא ללא תמורה כספית, למעט טיפול ותשלום לבעלי מקצוע.

אופציה נוספת היא השארת הטיפול בנכס בידיו של עורך דין נאמן. הפקדת הנכס בידיו נוסכת ביטחון אצל הבעלים שהנכס בידיים בטוחות, אך לא תמיד המשימות השוטפות כגון תשלומים לרשויות, שיחה עם ועד הבית, תחזוקה וכדומה ייעשו על ידי עורך הדין עצמו. בנוסף לכך השארת הנכס לניהולו של עורך דין כרוכה בתשלום.

האופציה השלישית היא השארת הטיפול בנכס לחברה לניהול נכסים. נכון שהטיפול והניהול של הנכס יעלה כסף, אך חשוב שיהיה גורם אחראי המגיע לנכס באופן קבוע ואחראי על תחזוקתו. רנטהאוס מתמחה בניהול נכסים מושכרים ופנויים ותשמח לטפל גם בנכס שלך.

כאמור, השרות לניהול נכסים שאינם מיועדים להשכרה מיועד לתושבי ומשקיעי חוץ ולבעלי נכסים שאינם מושכרים ואינם מיועדים להשכרה, כאשר הבעלים מעוניינים להשאיר את הנכס פנוי וזמין לאורך ימות השנה, אך יחד עם זאת חשוב להם להיות בטוחים שיש מי שדואג שהנכס מטופל בשעת הצורך והוא אינו נטוש ומוזנח. חברת הניהול מהווה כתובת וטלפון לכל בקשה וצורך והיא מעדכנת את הבעלים בכל נושא.

אם מידי פעם לאורך השנה אתם מגיעים ורוצים להיכנס לבית מסודר ונקי, אנו נדאג לנקות אותו לפני שתגיעו ולמלא את המקרר במצרכים בהתאם לדרישותיכם ובהתאם לתעריף המיוחד שיוסכם.

המסלול כולל:

– אחת לחודש / רבעון הגעה לנכס ובדיקת מערכות חשמל, מים, תריסים וכדומה.
– קשר שוטף עם ועד הבית וייצוגכם מולו.
– איסוף דברי הדואר ושמירתם אצלנו עבורכם. אפשרות לסריקה ושליחה למייל.
– מענה אנושי לכל צורך הקשור בנכס.
– אופציה לתשלום החיובים השוטפים של הנכס באופן מרוכז (ארנונה, חשמל, וועד וכו’).
– אם בעל הנכס מגיע מידי פעם לדירה – ניקיון והכנת הדירה (במימון הבעלים).
– אופציה בתוספת תשלום – אחת לחצי שנה מוציאים נסח טאבו ומוודאים את רישום הזכויות.
– אופציה בתוספת תשלום – אחת לחצי שנה צילום הדירה בוידאו והעלאה לענן לצפיית הבעלים.
– טיפול בתקלות באמצעות בעלי מקצוע במימון הבעלים. תשלום לבעל המקצוע בהעברה בנקאית.
– דיווח לבעל הנכס על פתיחת וסגירת תקלות.
– אין התקשרות כובלת. סיום התקשרות בין הצדדים בהתראה של חודש.

מחירים:

– החל מ- 500 ש”ח לחודש לביקור רבעוני בנכס.
– החל מ- 750 ש”ח לחודש לביקור חודשי בנכס.
– המחירים לפני מע”מ.

חייג עכשיו: 054-2268355
contact@renthouse.co.il

דילוג לתוכן