בעלי המקצוע שלנו

רנטהאוס ניהול נכסים עובדת עם בעלי מקצוע טובים וישרים כך שבעל הנכס מקבל שירות מהיר והוגן ובעלויות סבירות. אנחנו נעזרים בנותני שירות חיצוניים המחויבים לאמנת השירות שלנו, כאילו הם עובדי החברה. 

אנו בוחרים בקפידה את בעלי המקצוע ואיננו שולחים לנכס איש שירות מבלי שנקבל עליו המלצות. לאחר כל טיפול של בעל מקצוע אנחנו מתקשרים לשוכרים ומקבלים חוות דעת על העבודה שעשה. בעל מקצוע שפישל ונתן שירות לקוי אינו ממשיך לעבוד איתנו.

בעלי מקצוע ישרים והגונים 

כל אחד מאיתנו נתקל במהלך חייו בבעלי מקצוע שרלטנים, מתחזים ורמאים, ולמזלנו הם מיעוט שאינו מצביע על הכלל. ראינו לא פעם בתוכנית “יצאת צדיק” בעלי מקצוע שביישו את עצמם ואת המקצוע, כאלה הגובים אלפי שקלים מעבר למגיע להם, ממציאים תקלות, מחייבים על חלקי חילוף מיותרים ועושים הכל כדי להוציא מהלקוח כמה שיותר. רנטהאוס ניהול נכסים אינה עובדת עם כאלה. אנחנו עובדים עם בעלי מקצוע שהוכיחו עצמם כהגונים, מקצוענים ואמינים. אם חלילה גילינו בעל מקצוע שסטה מדרך הישר, הוא נמחק מרשימת נותני השירות שלנו לאלתר.

רנטהאוס ניהול נכסים דואגת לתת ללקוח שירות יעיל ובזמן תגובה קצר, יחד עם מחויבות לרמת שירות גבוהה של בעלי המקצוע ותוך ראיית האינטרס של בעל הנכס. כדי לוודא שבעלי המקצוע אינם “מזייפים” ועומדים בתקן האיכות שלנו, אנו מבצעים בקרה אחרי כל תיקון.

הצטרפות בעלי מקצוע פרילנסרים לרנטהאוס ניהול נכסים

להצטרפות כבעל מקצוע חיצוני לרשימת נותני השירות של רנטהאוס היכנס לעמוד קשר, מלא את פרטיך בטופס ולחץ על “שלח”. 

חייג עכשיו: 054-2268355
contact@renthouse.co.il

דילוג לתוכן