רילוקיישן

חברה לניהול דירות של תושבי חוץ
 
עובד בהייטק או בגוף אחר ששולח אותך לשליחות בחו"ל?
 
אם אתה בעל נכס ואינך מעוניין למכור אותו, אתה צריך את שירות הרילוקיישן של רנטהאוס. נכון שאיננו  יכולים לעזור לך להתארגן בדירת היעד, למצוא דירה ולייעץ לך בנוגע למוסדות חינוך לילדים, אבל בכל מה שקשור לנכס שלך בישראל אנחנו מציעים חבילת שירות שתעשה לך את החיים שקטים יותר. עבור רוב האנשים רילוקיישן הוא עניין רציני. לקום באמצע החיים ולעבור לעבוד ולחיות עם כל המשפחה בארץ אחרת הוא אינו עניין של מה בכך, מה גם שאתה משאיר מאחור את הנכס היקר ביותר שלך. אולם כאשר הנכס מטופל על ידי חברה לניהול נכסים, אתה יכול לנסוע בראש שקט.
 
שירותי הרילוקיישן וניהול הנכסים של רנטהאוס יעזרו לך לפקח מרחוק על הנכס שלך מבלי שתצטרך לנקוף אצבע. רנטהאוס מכירה היטב את שוק הנדל"ן בכפר סבא, הוד השרון, רעננה והסביבה והיא תשמח לייעץ לך לגבי האופציות העומדות לרשותך. נסיעה לפרק זמן קצר אינה מחייבת בהכרח למכור את הנכס שלך. אתה יכול להיעזר ברנטהאוס בהשכרת הנכס ובניהולו. אם מכל סיבה אתה מעוניין למכור את הנכס, נשמח לסייע לך בכך.
 
רנטהאוס מציעה את שירותיה לעובדי הייטק, לעובדי שגרירויות ישראליות בחו"ל, לעובדי משרד החוץ משרד הבטחון ומשרד התמ"ת, לשליחים מטעם גופים שונים בממשלה ובמערכת הבטחון ולעובדים מהשוק הפרטי הנשלחים במסגרת עבודתם לעבודה בחו"ל המחייבת רילוקיישן.
לפרטים נוספים חייגו 054-2268355
 
ניהול דירות מושכרות בבת ים

Comments are closed.