בית

חברה לניהול נכסים ודירות
 
רנטהאוס מתמחה בניהול נכסים, ניהול דירות ובתים פרטיים (נכסים מושכרים או נכסים ריקים), ניהול חנויות ומשרדים ועוד. הטיפול האישי של חברת רנטהאוס בנכס שלכם יחסוך לכם טרדות, כאב ראש והוצאות הכרוכים באיתור שוכרים מתאימים, בהכנת הנכס להשכרה, בטיפול שוטף בתקלות תחזוקה (אם יש כאלה), בהתנהלות מול ועד הבית ועוד. באמצעות ניהול קפדני ואישי של הנכס שלכם אנחנו נדאג לתחזק את הנכס ולשמור על תקינותו בעלויות מינמאליות מבלי שתבזבזו זמן ואנרגיה על כך. כל לקוח שלנו מטופל באדיבות ובמסירות ואנחנו מתייחסים לנכס שלכם כאילו היה שלנו. 
 
בין אם אתם מתגוררים בישראל ובין אם אתם גרים בחו"ל,
הכתובת לניהול הנכסים והדירות שלכם היא רנטהאוס!
 
ניהול דירות מושכרות ביהוד
 
רנטהאוס מתמחה בניהול, השכרת ואחזקת נכסים ודירות של אנשים פרטיים. רנטהאוס מתאפיינת במקצועיות, יושר, שקיפות, הגינות, אמינות ויחס אישי. שביעות הרצון שלכם מהשירות חשובה לנו יותר מכל ואנו נעשה כל שביכולתנו לתת לכם ולנכס שלכם את הטיפול המקצועי ביותר שיבטיח לכם שקט נפשי, אפס דאגות ומינימום הוצאות. הניסיון שלנו מאפשר לנו לתת שירותי ניהול נכסים עם פריזמה רחבה הכוללת גם איתור נכסים חדשים להשקעה ו/או מכירת הנכס שלכם. 
 
ניהול נכסים בהוד השרון
 
מה כוללים שירותי ניהול הנכסים של רנטהאוס? 
 
הכנת הנכס להשכרה, איתור שוכרים מתאימים, השכרת הנכס במחיר השוק המקסימלי האפשרי תוך פרק זמן קצר, תחזוקת הנכס באופן שוטף וטיפול בכל נושא אחר הקשור לנכס. הניהול המקיף של הנכס שלכם מתבצע כולו באופן אישי על ידי בעלי החברה, כאשר בשעת הצורך אנו נעזרים באנשי מקצוע אמינים ואיכותיים. כדי לשמור על הצביון האיכותי והיעיל שלנו, איננו מתפזרים לתחומים אחרים. איננו עוסקים בניהול בניינים למגורים ולמשרדים או בניהול מגדלים ומתחמים מסחריים גדולים. השירות האישי שלנו לניהול הנכסים שלכם מבטיח שקט נפשי בכל הקשור לנכס. ניהול נכסים נכון ומקצועי מאפשר לבעל הנכס להיות רגוע, לקבל תזרים מזומנים קבוע לאורך כל התקופה, וזאת מתוך ידיעה שיש מי שדואג לכל בעיה שתצוץ ואשר תטופל באופן מהיר ומקצועי.

רנטהאוס ניהול נכסים שואפת לשלושה דברים: מקסום שכר הדירה לבעלים, מינימום התעסקות בנכס והשבחת הנכס. חשוב לנו שהנכס שלכם ייצר לכם הכנסה פאסיבית קבועה, ובמקביל, שלא תצטרכו להתעסק בניהול היומיומי שלו. שרות לניהול נכסים מאפשר לבעל הנכס חיים שקטים ורגועים. 

כיוון שאנחנו יושבים בצומת דרכים המחברת בין בעלי נכסים ובין דיירים, אנחנו מהווים מעין מסלקה אליה מתנקז מידע רב של מוכרי נכסים, מחפשי נכסים, משכירי נכסים וכדומה. בדרך זו אנחנו מחברים בין הקצוות ומסייעים בסגירת עסקאות.
 
טיפול בנכסים
 
כל המידע המופיע באתר זה הא לידיעה בלבד ואינו יכול לשמש כאסמכתא התקפה לכל עניין שהוא ולכל הליך על פי כל דין. רנטהאוס ניהול נכסים לא תישא בכל אחריות שהיא, מכל מין וסוג, בגין הסתמכות כל אדם על המידע המופיע באתר זה.

Comments are closed.