ניהול דירות מגורים

חברות לניהול נכסים ודירות בישראל
ניהול דירות מגורים

שירותי ניהול דירות מגורים מציעים לבעלי הנכס שקט ושלווה בכל הקשור לטיפול בנכס. שירותי ניהול דירות על ידי רנטהאוס ניהול נכסים מבוצעים באופן אישי, מקצועי ויעיל. כיוון שאין בעל נכס אחד דומה למשנהו, אנחנו מייצרים שירות אישי ומותאם לפי הצרכים של כל לקוח. בעלים של נכס הגר בקרבת הנכס דורש שירותים שונים מבעלים של נכס שגר רחוק. נכס המשמש למגורים שונה בהתייחסות לנכס פנוי. אנו נותנים שירותי ניהול נכסים הן לבעלי דירה בודדת והן לבעלי מספר דירות. לצפייה במסלולי השירות שלנו לחץ כאן >> 

 ניהול דירות מקצועי עשוי לעיתים להגדיל את התשואה נטו, למרות התשלום שלך עבור שירותי הניהול וזאת כתוצאה ישירה מתשומת לב אחראית למצב הדירה, לטיפול השוטף בה, להקטנת עלות התיקונים הנוכחית, לאיתור שוכר מתאים בפרק זמן קצר יותר (כל חודש שהדירה פנויה התשואה נפגעת), לטיוב מראה הדירה ובכך להגדלת השכירות החודשית. 
לעיתים, גם אם השכירות החודשית אינה משתנה, אך נחסך לך זמן בגין התעסקות עם הנכס, גם זה הישג ועבור בעלי נכסים רבים זמן שווה כסף.

לכל דירה שאנחנו מנהלים מוגדר במשרדנו איש קשר המכיר את צרכי הלקוח. לכל לקוח אנחנו פותחים תיק ובו מפרטים את אופן השירות שנקבע לנכס שלו. כיוון שלכל בעל נכס יש צרכים שונים, אנחנו מפרטים בתיק הנכס את השירות שהוא ביקש ומנהלים את הנכס בהתאם. השירות שמותאם לכל בעל נכס בנפרד מייצר גמישות רחבה בכל היבטי הטיפול בנכס. 

לצפייה במסלולי השירות שלנו לחץ כאן >> 

ניהול נכסים בכוכב יאיר

Comments are closed.