ניהול בתים פרטיים

חברה לניהול נכסים ודירות של תושבי חוץ

יש לכם בית פרטי ואיש אינו גר בו?

אנחנו נדאג לתחזוקה שוטפת של הנכס, איסוף הדואר והעברתו אליכם, גינון קבוע והשקיית עציצים, תשלום חשבונות לרשויות, בדיקת תקינות המערכות החשובות, ביקור קבוע אחת לתקופה (בהתאם לדרישתכם) לבדיקת והפעלת כל המערכות בבית, תיקון תקלות בעת הצורך ותחזוקה מונעת, ייצוג בעלי הנכס מול הגורמים הרלבנטיים, עידכון הבעלים בכל נושא ועוד…כל זאת בהתאם לדרישותיכם.

אם מידי פעם לאורך השנה אתם מגיעים ורוצים להיכנס לבית מסודר ונקי, אנו נדאג לנקות אותו לפני שתגיעו ולמלא את המקרר במצרכים בהתאם לדרישותיכם. במהלך שהייתכם בנכס נוכל לספק שירותים נוספים כגון: כביסה, איסוף והסעה מ / ואל שדה התעופה, טיפול בדברים נוספים בהתאם לצורך. כל זאת כמובן בהתאם לתעריף המיוחד שיוסכם.
 
רנטהאוס ניהול נכסים מספקת שירותי ניהול בתים פרטיים כגון: וילות, קוטג'ים, בתים דו משפחתיים ועוד. שלא כמו בניהול דירה רגילה, בית פרטי מכיל מערכות נוספות ומורכבות מעבר למערכות הרגילות. בבתים פרטיים יש צורך בתחזוקת גינה, תחזוקת גג, ביוב, מרתף, הדברה, מרזבים ועוד. ניהול בתים פרטיים מרכז את הטיפול בבית עצמו, בשוכרים, במערכות הפריפריאליות של הבית, ברשויות ועוד.
 
להבדיל מניהול דירות שאינו מצריך טיפול במערכות משותפות בבניין כגון: חצר וגינון, גג, מרזבים, הדברה וכדומה (מערכות המטופלות על ידי ועד הבית או חברת ניהול בניינים), ניהול בתים פרטיים מצריך התייחסות וטיפול במערכות הללו. 
ניהול המערכות הללו על ידי חברת ניהול מסיר מבעלי הנכס כאב ראש ועשוי לחסוך לו כסף. לצפייה במסלולי השירות שלנו לחץ כאן >> 
 
ניהול נכסים בראשל"צ
 

 למי מתאים שירות לניהול בתים פרטיים?

ניהול בתים פרטיים מיועד למשקיעים או לבעלי בתים שאינם רוצים או יכולים להתעסק בניהול השוטף של הבית. רנטהאוס ניהול נכסים מאפשר לך תחזוקה נכונה של הנכס ומוריד ממך את הדאגות בטיפול השוטף. השירות שלנו לניהול בתים פרטיים מתעסק בכל המערכות והוא מותאם באופן אישי
לצרכים של הבעלים.  
 
ניהול נכסים בראשל"צ
 

ניהול בתים פרטיים – באילו מערכות יש לטפל?

גג רעפים, גג רגיל, מרזבים, ניקוז 
מערכות הגג הינן מערכות יקרות וקריטיות. אם הגג אינו אטום כראוי דיירי הבית יסבלו מנזילות ובעיות רטיבות. בדרך כלל דוד השמש מותקן על הגג ובמידה וקיימת נזילה קבועה מהדוד, קרוב לוודאי שהיא תחלחל גם לקירות הבית ותגרום לנזק. גג תקין ומטופל (ללא רעפים שבורים או חסרים) מסייע גם לאיטום הבית בהיבטי טמפרטורה ומיזוג. אם מתבצע ניקוי מרזבים לפני עונת הגשמים (בעיקר בבתים עם צמחיה גבוהה), יימנעו בעיות של הצפת הגג במי גשמים ורטיבויות. 

חצר וגינה
טיפול בגינה מצריך בדרך כלל מעורבות של גנן מקצועי. טיפול קבוע ושוטף לגינה כגון: השקיה, שתילה, טיפול במחלות וכנימות, גיזום,ניקוי, טיפול בדשא, טיפול במערכות השקיה חסכוניות וכו' הם פעולות שלא ניתן לבצע מרחוק. אם אתה גר במרחק גדול מהנכס, לא תוכל לוודא שהגינה נשמרת בצורה ראויה. לעיתים אתה מגלה שהבית עם הגינה היפה שהשכרת מוחזר לך כאשר הגינה הפכה לשדה קוצים. 

מערכות ביוב
מי שלא גר מעולם בבית פרטי אינו יודע שכאשר יש סתימה בביוב הוא צריך להתמודד בעצמו עם המראות, הריחות וההצפות הלא נעימות. ביוב נסתם מסיבות רבות ובניגוד לבניין משותף, ההצפה הלא נעימה מתרחשת אצלך בבית או בחצר. נקודות ביוב הן גם בית חם למקקים ויש צורך להתייחס גם לנושא ההדברה. סוגים מסויימים של עצים מצמיחים שורשים אימתניים המסוגלים להזיז את הצנרת התת קרקעית ואף לסתום את הביוב. אירועים מסוג זה שכיחים פחות אך עדיין מתרחשים.

רטיבות
רטיבות יכולה להתרחש בכל סוג של מבנה ולא משנה אם זו דירה או בית פרטי. תמיד חשוב לאתר את מקור הנזילה ולטפל בו. בבניין משותף נזילה מהמקלחת של השכן מעליך יכולה לגרום לרטיבות בתקרה ובקירות הפנימיים הסמוכים בדירה שלך. בבית פרטי נזילה בגג תגרום לרטיבות בקירות המצויים מתחת למקור הנזילה. רטיבות יכולה להיווצר גם במרתפים. רטיבות יכולה להיגרם גם מחלונות ותריסים שאינם אטומים, נזילות מדוד השמש שעל הגג, צינור פנימי שבור ועוד. טיפול באיתור נזילות ואיטומן מצריך ערנות לבעיה והזמנת בעלי מקצוע לפני שהרטיבות תהפוך לכרונית. 

תקלות חשמל
להבדיל ממערכות החשמל בדירת מגורים רגילה, בבית פרטי מערכות החשמל גדולות יותר. בדרך כלל הן מכילות מערכת תלת פזית, מערכת אזעקה, מערכת השקיה אלקטרונית ועוד. בבית פרטי האחריות לתקלות חשמל חלה על הדייר ולכן כדאי לעבוד עם חשמלאי מוסמך המכיר היטב את מערכות החשמל הביתיות. 

הדברת מזיקים
נכון שאנחנו לא חיים בפלורידה ובעיות טרמיטים נדירות יותר בישראל. לעומת דירת מגורים רגילה בבניין המצריכה ביצוע הדברה לשטחי המגורים, בבית פרטי יש להתייחס לחצר ולמזיקים המגיעים איתה. אם אתם מחזיקים בעלי חיים חשוב להתייחס גם לפרעושים ולקרציות.
תחזוקה של בתים פרטיים חייבת לתת מענה של אנשי מקצוע לטיפול בבעיות שהזכרנו. רנטהאוס ניהול נכסים שואפת לתת לבעל הנכס מענה מקצועי זמין מבלי שהוא עצמו יצטרך לטפל בכך באופן אישי.

שירות ניהול בתים של רנטהאוס כולל: טיפול בתקלות ובתחזוקת הבית בהיבטים שהוזכרו לעיל, ביקור עונתי לבדיקת מרזבים ונזילות בגג, ביקור תקופתי בנכס לבדיקת מצב הגינה ופנים הבית. כל ביקור מלווה בצילום בוידאו והעברתו לבעלי הנכס.

כל האלמנטים שפורטו לעיל מתייחסים לניהול בית פרטי, הן אם הוא מושכר והן אם הוא ריק. חשוב תמיד לדעת מה מצבו ולשמור אותו כך שבכל רגע נתון יוכל לקבל דיירים, שוכרים או את בעלי הנכס. 

לצפייה במסלולי השירות שלנו לחץ כאן >>

ניהול נכסים ברעננה

Comments are closed.