ניהול והשכרת דירות ליוצאים לרילוקיישן

חברה לניהול דירות בישראל 
 

חבילת ה "Realocation" של רנטהאוס

אם אינך משקיע נדל"ן או בעל נכסים שרגיל כבר להתנהל מול שוכרים, קרוב לוודאי שתהליך השכרת הנכס שלך לאנשים זרים נתפס עבורך כפעולה מפחידה או מסובכת. האלטרנטיבה להשאיר את הדירה ריקה עדיין קיימת, אך גם במקרה כזה מומלץ שמישהו יפקח עין וישגיח על הנכס מקרוב. השכרת הדירה בתקופת הרילוקיישן מחייבת התעסקות תמידית.

אם יש לך גורם כלשהו שיוכל לעשות זאת במקומך ואתה סומך על כך שהנכס יושכר לשוכרים מתאימים והוא יטופל כיאות, אתה יכול לבדוק את האלטרנטיבה הזו. אך אם אתה חושש מהטרחה הכרוכה בחיפוש שוכרים, השגחה על הנכס, טיפול בכספים, מתן מענה מהיר ומקצועי לתקלות בנכס, התנהלות מול הרשויות וועד הבית וכדומה, רנטהאוס מציעה לך את חבילת ה "Realocation" המאפשרת לך לנסוע לחו"ל בראש שקט וליהנות משכירות חודשית קבועה.

מדוע כדאי רילוקיישן עם רנטהאוס?

במסגרת חבילת הרילוקיישן של רנטהאוס אנו נמצא עבורך שוכרים מתאימים (ללא תשלום דמי תיווך כמובן) כאשר גובה השכירות תהיה בהתאם למחירי השוק ומצב הנכס. רנטהאוס תנהל את הנכס ותטפל בשוכרים, תוודא שהתשלומים לרשויות משולמים, שהשוכרים שומרים על הנכס (באמצעות צילומי וידאו תקופתיים שאנו עורכים בנכס ומעלים לאינטרנט לחשבון "הענן" שלנו), תטפל בתקלות ובבעלי מקצוע, והחוזה מקוים כהלכתו. לצפייה בכל פרטי השירות שלנו לניהול הנכס שלך היכנס לכאן >>.

הייחוד הנוסף של רנטהאוס בכך ששכר הטרחה שלנו ודמי ניהול הנכס שאנו גובים הוא נגזרת של ההכנסה משכירות בניכוי ההוצאות. אם בחודש מסוים הייתה תקלה והייתה הוצאה כספית בגין התיקון, אנו מקזזים את סכום ההוצאה מההכנסה וגובים את העמלה על ההכנסה נטו.

רנטהאוס עובדת עם בעלי מקצוע ישרים, איכותיים ואמינים לביצוע תיקונים בנכס וטיפול בתקלות במערכות שבנכס. רנטהאוס מעמידה לרשותך את הקשרים שלה עם בעלי המקצוע לשיפוץ וייפוי פני הנכס לקראת שובך מהרילוקיישן. אם בכל שלב תחליט למכור את הנכס ולחפש נכס אחר, רנטהאוס תשמח להכין את הנכס למכירה ולאתר רוכש מתאים למכירה.

מנהלי רנטהאוס ישמחו להיפגש אתך בכל עת לפגישה לא מחייבת, ללמוד את הצרכים שלך ולהציע את שירותיה לתהליך הרילוקיישן שלך.

לפרטים נוספים חייגו 054-2268355

ניהול דירות מושכרות בראשון לציון

 

Comments are closed.