שאלות ותשובות

חברה לניהול דירות להשכרה

שאלה: לא הבנתי האם אני מחויב לתקופת זמן מינימלית כשאני מעביר את הנכס שלי לניהול שלכם?
תשובה: לא. כל צד יכול לסיים את ההתקשרות בהודעה מראש של 30 יום לצד השני.

שאלה: כיצד אני יכול לדעת שתעשו כל שצריך למציאת שוכר ולניהול הנכס כפי שאני עושה?  
תשובה: יש לנו אינטרס משותף שהנכס יהיה מושכר. כאשר הנכס ריק שני הצדדים מפסידים. 

שאלה: שמעתי על חברות שמחייבות את הלקוחות שלהם בתיקונים שלא היו ולא נבראו, כיצד אוכל לדעת שאינכם נוהגים כך?
תשובה: השם שלנו חשוב לנו יותר מכל דבר אחר. לפני זימון בעל מקצוע אנחנו בעצמנו מגיעים לנכס לבדיקה ראשונית ובמידת הצורך מזמינים בעל מקצוע. כעיקרון, אין לנו כל שיתוף ברווחים של בעלי המקצוע, אין לנו איתם הסכמים או עמלות ואנחנו מתנגדים בנחרצות להתנהלות מעין זו. אנחנו משלמים רק לבעלי מקצוע טובים שעושים את עבודתם נאמנה ובמחירים סבירים והוגנים. על כל תיקון אנחנו דורשים חשבונית מבעל המקצוע. את החשבונית אנחנו מצרפים לדו"ח התקופתי שנשלח אליך. אין מניעה מבחינתנו לעבוד עם בעלי מקצוע מטעם בעל הנכס.

שאלה: איך אני כבעל נכס מעודכן ויודע מה מצב הנכס שלי?
תשובה:  כדי שתהיה מעודכן אנחנו מיידעים אותך באופן תקופתי באמצעות דו"ח מפורט הנשלח אליך לכתובתך, למייל או לסמארטפון שלך. בנוסף, אם יש צורך אנחנו משוחחים טלפונית ומעדכנים אותך. אחת לחצי שנה אנחנו מבקרים בנכס, מצלמים אותו בוידאו ומעלים את הסרטון לצפייה בענן שלנו.

שאלה: האם התשלום שאני משלם בגין דמי ניהול הנכס כולל גם את התשלום לבעלי המקצוע עבור תחזוקה ותיקון תקלות? 
תשובה:  דמי הניהול נועדו לגלם את ההשקעה והאחריות שלנו על שמירת הנכס שלך במצב תקין. כאשר יש צורך במעורבות טכנית של בעלי מקצוע, כל ההוצאות על התחזוקה והתיקונים חלות על בעל הנכס כנגד חשבונית. אנחנו מצידנו עושים הכל כדי שהסכום שתשלם על תיקונים יהיה מינימלי וזאת כיוון שאנחנו עובדים עם בעלי מקצוע קבועים ולא רק על נכס אחד.

שאלה: האם אתם לוקחים כל דירה לניהול, אפילו אם היא קטנה ולא יוקרתית?  
תשובה: כן. כולם שווים בעיננו ולכולם אנחנו רוצים לתת שירות מקצועי ואיכותי. 

שאלה: אם אני עובד עם בעל מקצוע כבר זמן רב, אני מכיר אותו, את מקצועיותו ואת יושרו ואני רוצה שהוא ימשיך לתת שירות לדירה שלי, האם זה אפשרי?
תשובה: כן. אנחנו נשמח שאדם המוכר לך ימשיך לתת לך את שירותיו. לנו חשוב שהנכס יתוחזק כהלכה ובעל המקצוע יעמוד בלוח הזמנים שקבענו. לא נרצה שהשוכרים יסבלו מכך שבעל המקצוע מתעכב בהגעה לתיקון. 

שאלה: האם אתם מתחזקים גם בניינים משותפים או מגדלים (מתעסקים עם ניקוי הבניין, גננות וכדומה)?
תשובה: התשובה שלילית. אנחנו נותנים שירותי ניהול לדירות, בתים פרטיים, משרדים וחנויות. אין לנו נגיעה לתחזוקת בניינים.

שאלה: הבנתי שאתם עוזרים למצוא שוכרים לדירה, האם אתם גם תעזרו לי למכור את הדירה אם ארצה בכך?
תשובה: אנחנו מנוסים בהשכרת ומכירת נכסים ונשמח לעזור לך למכור את הנכס שלך במחיר המרבי (אנו עובדים בשיתוף עם מעצבת פנים המתמחה בהום סטייג'ינג). במקביל, אם אתה מעוניין לרכוש נכס, נשמח לעזור גם כאן. כיוון שאנחנו יושבים על הצומת בין בעלי נכסים למחפשי נכסים אנחנו בהחלט זמינים למידע על נכסים למכירה או להשקעה וייתכן שאת הקונה שלך נמצא בין הלקוחות שלנו.

ניהול נכסים בחולון

Comments are closed.