אילו נכסים אנחנו מנהלים

שירות לניהול נכסים
 
רנטהאוס ניהול נכסים מטפלת בכל הצדדים של אחזקת הנכס (בית או דירה) שלך, בין אם הוא מושכר או פנוי (ומשמש אותך בחופשות מידי פעם). השירות לניהול נכסים של רנטהאוס מתבצע באופן אישי והוא מסיר כל דאגה מבעל הנכס ומקל עליו. הטיפול בנכס כולל תיקונים בשעת הצורך, תחזוקה שוטפת, התנהלות מול הרשויות וועד הבית, גביית כספים מהשוכרים והעברתם ישירות לבעלי הנכס, התערבות משפטית (בתשלום) כשצריך, מציאת שוכרים ועוד. חשוב להדגיש שחלק מהשירותים כרוכים בתשלום לבעלי המקצוע ואינם ניתנים בחינם ישירות על ידינו.
 
ניהול דירות שכורות
 
השירות לניהול דירות שכורות (או פנויות) של רנטהאוס מציע טיפול מקיף לאחזקת דירת המגורים השייכת ללקוח. בין אם מדובר בשימוש פרטי או לשימוש עסקי. הטיפול המקצועי והמסור של רנטהאוס בנכס ימנע ממך את הטרדה היומיומית שיש לכל בעל נכסים בהתנהלות מול השוכרים, בעלי המקצוע והרשויות השונות. 
 
ניהול בתים פרטיים
 
שרות לניהול בתים פרטיים מרכז את כל היבטי התחזוקה של הלקוח בניהול השוטף של הנכס שלו מול בעלי המקצוע, השוכרים (אם יש), הרשויות ועוד. רנטהאוס ניהול נכסים מסירה מהלקוח את כאב הראש הכרוך בניהול הנכס. להבדיל מניהול דירה, ניהול בית פרטי אמור לתת מענה גם לאלמנטים נוספים כגון גינה, מערכות השקיה, גג ומרזבים, ניקוז, ביוב, הדברה ועוד. בבית פרטי יש צורך לטפל באופן שוטף בגינה, במערכת הניקוז והביוב, בגג, במרזבים, במזיקים ועוד. ניהול הבית והשוכרים על ידי הבעלים, כאשר הם גרים רחוק מהנכס, הוא פרוצדורה לא פשוטה כדאי להיעזר בחברה לניהול נכסים.
 
ניהול משרדים וחנויות
 
המתכונת לניהול משרדים וחנויות אינה שונה בהרבה מניהול נכסים פרטיים כגון דירות או בתים. את כל הטיפול המקצועי שבעלי הנכס נהגו לעשות בעצמם אנחנו לוקחים על עצמנו ומטפלים בתחזוקת הנכס כאילו זה נכס שלנו. אם יש לך משרד להשקעה או חנות ואינך מעוניין להתעסק בניהולם, או שאתה גר רחוק מהנכס, רנטהאוס תטפל בניהול המשרד או החנות שלך בהיבט התחזוקתי.
 
ניהול חנויות ומשרדים

Comments are closed.