אודות

 

חברה לניהול נכסים

רנטהאוס ניהול נכסים מתמחה בניהול דירות, בתים פרטיים, משרדים וחנויות להשכרה במרכז ובשרון.
רנטהאוס נוסדה בשלהי 2013 ע"י יוחאי רוקח (55, תושב שדה ורבורג בשרון) והיא נותנת את המענה הטוב ביותר לבעלי נכסים הזקוקים לעזרה בניהול נכסיהם. המוטו שלנו הוא שירות, הגינות ואמינות והדבר החשוב לנו מכל הוא שביעות רצונם של הלקוחות. רנטהאוס משפרת את חיי לקוחותיה, בעלי הנכסים, בכך שהיא מסירה מהם את הדאגות וכאבי הראש הכרוכים בטיפול בנכסיהם.
 
רנטהאוס היא חברת בוטיק המתמחה בניהול נכסים להשקעה בדגש על שירות אישי, הגינות, אחריות ותוצאות. רנטהאוס בנויה מצוות קטן של מנהלי נכסים המספקים ללקוחות שירות אישי וקווי תקשורת פתוחים. הצוות המקצועי שלנו מטפל בכל תהליך הכנת הנכס, השכרתו ותחזוקתו ומעדכן את בעל הנכס בכל. אנו מבינים את החשיבות של השגחה ושמירה על השקעת בעל הנכס ואנחנו הופכים את התהליך לחוויה נטולת מתח עבורו. 
 
רנטהאוס ניהול נכסים מתאימה את השרות בהתאם לצרכיו של כל לקוח. העשיה לטובת הלקוח מתבטאת בשירות ויחס אישי ואיננו מגבילים את הלקוחות בזמן התקשרות אתנו. חוזה ההתקשרות אתנו מאפשר ללקוחות לסיים את ההתקשרות עמנו בהתראה של 30 יום. 
 
ניהול נכסים בכפר סבא
 
רנטהאוס – רמה מעל כולם בניהול נכסים
 
רנטהאוס ניהול נכסים מנהלת דירות להשכרה במרכז, בשרון ובירושלים. אנו מקבלים לשירות דירות, בתים פרטיים, משרדים וחנויות, כמו כן אנו מקבלים נכסים להשכרה לתקופות קצרות ותקופות ארוכות. אנו נותנים שירותי ניהול נכסים בישראל לבעלי נכסים מהארץ ומחו"ל, החל מנכס אחד ועד עשרות נכסים ללקוח, במקביל אנחנו מספקים שרותים מיוחדים למשקיעים.
 
כדי למקסם את ההכנסות שלך מהנכס כדאי שתשאיר את הניהול שלו לבעלי מקצוע המכירים היטב את שוק הנדל"ן. על מנת שהנכס יוושכר ברצף וללא הפסקות, רצוי להציגו בפני שוכרים פוטנציאליים חודשיים לפני תום השכירות, ואת זה נשמח לעשות עבורך במקצועיות ובאמינות. דמי הניהול משולמים לנו  רק אם הנכס הושכר, מהרגע שהשוכר נכנס לנכס. אם מתרחשת תקלה, אנו בודקים את מהותה ומטפלים בה ללא דיחוי. אם זיהינו שמדובר בתקלה מורכבת אנחנו נעזרים בבעלי מקצוע ישרים הגובים תשלום הוגן עבור מלאכתם. מיותר לציין שאיננו לוקחים עמלה מבעל המקצוע.
 
ניהול דירות מושכרות בחולון
 
השלבים בניהול נכס להשכרה:
 
1. הכנת הנכס להשכרה. ניקיון הנכס, ובמידת הצורך צביעה ושיפור מראה הנכס (באישור ומימון הבעלים). 
2. צילום הנכס והצגתו במדיה האינטרנטית ובדרכים נוספות.
3. הצגת הנכס לשוכרים פוטנציאליים לאחר סינון ראשוני. 
4. לאחר מציאת השוכר המתאים בדיקה כלכלית שלו ושל הערבים.
5. עריכת הסכם שכירות מתאים וגביית בטחונות מתאימים.
6. גביית המחאות מהשוכר אך ורק לפקודת בעל הנכס. ("למוטב בלבד").
7. סריקת המסמכים המקוריים לאחר החתימה ושליחת הקבצים לבעל הנכס.   
8. הפקדת שכ"ד החודשי לחשבון בעל הנכס.
9. העברת שם השוכר בחשבונות בחברת חשמל, עירייה אגודת המים, ועד הבית, גז.
10. מעקב תקופתי על ביצוע התשלום לחשבונות שלא הועברה הבעלות עליהן.
11. אופציה לחזקה מונעת (בתשלום) אחת לשנה: בדיקת חלונות ודלתות (שימון צירים במקרה הצורך),  ניקיון פילטרים למזגנים, בדיקת ביוב למניעת סתימות, בדיקת וחיזוק צירי דלתות לארונות ולמטבח ועוד.
12. תקלות דחופות המחייבות פעולה מידית מטופלות במהירות תוך עדכון בעל הנכס.
13. התקלות מטופלות בהתאם לסיכום מוקדם עם בעל הנכס והנחייתו.
14. כאשר בעל מקצוע מטפל בתקלה, נלקחת ממנו חשבונית המועברת לבעל הנכס. 
15. משלוח דו"ח תקופתי על הכנסות והוצאות.
16. במידת הצורך המלצה על שינויים בנכס להגדלת גובה השכירות.

Comments are closed.