ניהול דירות מגורים

 
ניהול דירות לתושבי חוץ
 
רנטהאוס היא חברה לניהול נכסים בישראל המתמחה בניהול והשכרת דירות, בתים פרטיים ומשרדים. אנחנו מטפלים בנכס שלך כאילו היה שלנו ועושים את הכל כדי שתהיה מרוצה. במסגרת השירות שלנו לניהול נכסים מושכרים אנחנו מכינים את הנכס להשכרה, מפרסמים אותו, מסננים שוכרים פוטנציאליים, מנהלים את חתימת החוזה עם השוכר הטוב ביותר שמצאנו (לוקחים ערבות ובטחונות) ומטפלים בנכס לכל אורך תקופת החוזה. לכל נכס בניהולנו אנו ממנים מנהל נכסים מקצועי המכיר היטב את הנכס ומהווה כתובת קבועה הן לבעלי הנכס והן לשוכרים.
 
לרנטהאוס ניהול דירות להשכרה היכרות רבה עם שוק הנדל"ן בישראל וניסיון רב בהשכרת דירות. חברת ניהול הנכסים רנטהאוס תנהל את דירתך בתשומת לב מירבית ותהיה אחראית על כל מחזור הפעילות, החל מהכנת הדירה להשכרה ומציאת שוכרים טובים ועד השלב בו השוכרים מסיימים את השכירות ומתחיל מעגל חדש.
 
ניהול נכסים מסחריים
 
כיוון שבעלי רנטהאוס הם אנשים טכניים בלתי מעונבים שאינם בוחלים ב"לכלוך ידיים", חלק ניכר מפעולות התחזוקה והטיפול בתקלות מבוצע על ידינו ללא תשלום. את אנשי המקצוע אנחנו מפעילים רק כשיש צורך בהתערבות מקצועית. גם ההתנהלות שלנו מול אנשי המקצוע מהווה חסכון כספי משמעותי – בכל תיקון או עבודה בנכס, אנו מבקשים הצעת מחיר מאנשי המקצוע הספציפיים העובדים איתנו וההצעה הזולה ביותר מזכה את בעל המקצוע בקבלת העבודה. 
בעל מקצוע שפישל פעם אחת (במחיר, בעבודה לא מקצועית ובאי עמידה בזמנים), מקבל אזהרה. בפעם השניה הוא יורד מרשימת בעלי המקצוע העובדים איתנו ולא תהיה לו הזדמנות שלישית. חשוב להדגיש שאנשי המקצוע אינם עובדי החברה והם אינם מתגמלים אותנו בעצם הפעלתם. ככלל, אנחנו שמחים תמיד לעבוד עם אנשי המקצוע של בעל הנכס.
 
נקודה נוספת החשובה לבעלי הנכס היא קבלת כל תשלומי השכירות לשנה מראש באמצעות 12 צ'קים. במעמד החתימה על חוזה השכירות אנחנו מקבלים מהשוכרים את כל הצ'קים מראש ובנוסף מקבלים צ'קים לביטחון במידה ויישארו להם חובות לרשויות (ארנונה, מים, גז, חשמל, ועד בית). כמו כן אנחנו לוקחים צ'ק בטחון על צביעת הבית וניקיונו בתום השכירות.
אחת לרבעון מערכת המחשוב שלנו שולחת דוחות תקופתיים מעודכנים המפרטים את ההכנסות, ההוצאות והתקלות (אם היו כאלה) בנכס. המשאירים את בעל הנכס מעודכן במצבה הפיננסי והתחזוקתי של השקעתו. 
 
ניהול דירות לתושבי חוץ
 
רנטהאוס מתמחה ב: ניהול דירות למשקיעים, ניהול דירות לתושבי חוץ, ניהול דירות לתקופות קצרות, ניהול דירות מגורים, ניהול השכרות, ניהול ואחזקת נכסים, ניהול נדל"ן מניב, ניהול נכסי נדל"ן, ניהול נכסי עיזבון, ניהול נכסי רילוקיישן, ניהול נכסי תושבים זרים, ניהול נכסים מסחריים, מכירת נכסים ועוד.
 
בעלי נכסים – אתם מוזמנים להתרשם מהמקצועיות, היעילות והאדיבות אותן חרטנו על דגלנו ולהצטרף לרשימת לקוחותינו, ומעל לכל – להסיר את עול ניהול הנכס מסדר יומכם. אם יש לכם דירה להשכרה ואתם מחפשים חברת ניהול, או שאתם רוצים למכור את הדירה , נשמח לעמוד לרשותכם.
 
רנטהאוס, חברת ניהול נכסים מקצועית 

Contact us: Yochai Rokach, Tel: +972-54-2268355 Mail: contact@renthouse.co.il

Comments are closed.