?איך בוחרים שוכרים לדירה שלך


ניהול דירות להשכרה – ניהול דירות שכורות

רכשת דירה במיטב כספך מתוך כוונה להשכיר אותה וליהנות מתשואה חודשית נאה שתאפשר לך להחזיר את המימון ואולי גם להשאיר כמה שקלים בצד. בהנחה שהתוכנית העסקית שלך נכונה, בהנחה שרכשת את הדירה פחות ממחיר השוק, בהנחה שהתבססת על שכירות של לא יותר מ- 11 חודשים בשנה, האם תשכיר את הדירה גם לשוכרים שלא נראים לך? אם ענית בחיוב כדאי שתחשוב שוב.

לעיתים עדיף להשאיר את הדירה ריקה חודש נוסף ולהמתין לשוכר המתאים ולא להשכיר לשוכר הראשון שמסכים לתנאים שלך. באופן כללי, אם הדירה מבוקשת ולא בעיה להשכיר אותה, כדאי שתראה לפחות עשרה שוכרים לפני שתחליט על השוכר המתאים. ככל שתראה יותר שוכרים בפרק זמן קצר, תוכל להחליט בקלות למי אתה יותר מתחבר ועם מי יהיה לך קל יותר בהמשך הדרך.
מתי,אם כן, עדיף לדחות שוכרים פוטנציאליים ולא להשכיר להם את דירתך?

– כשהשוכרים אינם מוצאים חן בעיניך ותחושת הבטן שלך אומרת לך "היזהר".
– כשהשוכרים מסכימים ישר לכל התנאים והדרישות שלך וממהרים לחתום על החוזה.
– כשהשוכרים יותר מידי נעימים כדאי לחפור ולהבין אם זו אינה מסיכה.
– כשהשוכרים מבקשים יותר ממה שיש בדירה ויותר משאתה מוכן לתת.
– אם לשוכרים אין ערבים מתאימים או אין ביכולתם להביא ערבות שתספק אותך. 
– אם לשוכרים אין הכנסה קבועה ומסודרת שגובהה לפחות פי שלוש מגובה השכירות.
– כשבבדיקת הרקע לשוכרים מתגלים שקרים.

אם אתה רוצה לחסוך לעצמך את ההתעסקות הלא נעימה הכרוכה במציאת שוכרים, סינון ובדיקת השוכר המתאים, הצגת הדירה בכל פעם למעניינים, טיפול בדירה ובשוכרים בתקופת השכירות (כולל טיפול בתקלות, קשר עם ועד הבית, טיפול בתלונות וכו'), כדאי שתחשוב לשכור חברה לניהול נכסים. נכון, יש מחיר כספי לשירות, אבל אחרי שתנסה למשך שנה תבין שזוהי הדרך הטובה ביותר לטיפול בנכס שלך.
חברת ניהול נכסים המטפלת בכל האספקטים של ניהול דירות להשכרה חוסכת לך זמן, כאב ראש, דאגות והתעסקות עם שוכרים. אם הזמן שלך יקר לך או שאתה גר הרחק מהנכס, או שאינך רוצה או יכול לטפל בנכס אתה מוזמן ליצור איתנו קשר.

ניהול נכסים מושכרים

Comments are closed.