?שירות לניהול נכסים – מה צריך לכלול

 

ניהול נכסים בנתניה | חדרה | קיסריה | כפר יונה | אבן יהודה | פרדסיה

אומרים שהשקעה בנדל"ן היא ההשקעה הטובה ביותר. צודקים. לאורך שנים הנדל"ן תמיד נותן תשואה חיובית וערכו עולה. אם אתה משקיע נדל"ן חכם אתה בוודאי רוצה לקבל תשואה חיובית מהנכס שלך תוך כדי השקעת זמן מינימלית בניהול שלו. אם החלטת שאתה רוצה להיעזר בשירותיה של חברת ניהול נכסים, חשוב שתגדיר לעצמך אילו שירותים היית רוצה לקבל ממנה.

שירות לניהול נכסים – מה הוא צריך לכלול?

איתור שוכרים איכותיים, הכנת הנכס לכניסת השוכרים, תחזוקה שוטפת, ניהול כספי, תיקונים בעת הצורך, אופציה לשיפוצים והשבחת הנכס, אופציה למכירת וקניית נכסים ועוד. את כל שירותי התחזוקה השוטפת אנחנו מבצעים ללא עמלות תיווך מול בעלי המקצוע.

רנטהאוס ניהול נכסים מתמחה בשירותי אחזקה וניהול נכסי נדל"ן פרטי ועסקי, כאשר השאיפה שלנו היא לסייע לבעל הנכס לשמור על מצבו המקורי של הנכס באמצעות תחזוקה שוטפת, ואם הנכס מושכר – למקסם את הרווחיות ממנו. רנטהאוס מציעה שירות איכותי ואמין ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים הוגנים. בשנים האחרונות בעלי נכסים מבינים את הצורך בקבלת סיוע מקצועי מחברות ניהול נכסים (או אחזקת מבנים / חברת אחזקות / ניהול ואחזקת מבנים) והם בוחרים להשתמש בשירותים מקצועיים.

רנטהאוס ניהול נכסים מציעה את שירותיה לבעלי נכסים ומשקיעים המחזיקים בנכסים באזור השרון והמרכז. לא משנה אם אתם חיים בחו"ל או בישראל, רנטהאוס מטפלת בנכסים שלכם באופן אמין, מקצועי, יעיל, מהיר ואיכותי. רנטהאוס עובדת עם בעלי מקצוע קבועים ואמינים והחיבור עם המקצוענות והנסיון רב השנים בתחום הנדל"ן מהווים שילוב מנצח.

רנטהאוס מספקת שירותי ניהול נדל"ן וניהול נכסים בכל גודל למשקיעים ישראליים, לתושבים זרים, לקבלנים, חברות, ארגונים ועוד. רנטהאוס מתמקדת בניהול נכסים באיזור השרון והמרכז והיא עוסקת בהשכרה, מכירה, טיפול בשוכרים, גביית דמי שכירות מראש והעברתם לבעלים, תחזוקה שוטפת מלאה של הנכס ועוד.

רנטהאוס מציעה מגוון שירותים בתחום ניהול נכסי נדל"ן:

– ניהול נכסים ברמה יומיומית שוטפת
– ניהול מו"מ לרכישת / השכרת / מכירת נכסים
– איתור שוכרים פוטנציאליים איכותיים ובירור היכולת שלהם
– גביית דמי שכירות והעברתם ישירות לבעלי הנכסים

אנחנו יודעים מה צריך כדי לנהל את הנכס שלך. אנחנו מציעים שירותי ניהול לנכסים קטנים וגדולים וללקוחות עם מגוון צרכים ודרישות. (השירות ניתן לנכסים פרטיים למגורים, לנכסים מסחריים, למשרדים ועוד). חשוב לנו מאוד שתזרים המזומנים שלך מהנכס יהיה גבוה ככל האפשר וההחזר על ההשקעה יהיה מהיר. אנחנו ננהל את הנכס שלך על בסיס יומיומי כדי שאתה, כבעל הנכס, תוכל למקד את האנרגיה שלך בדברים אחרים וליהנות מידי חודש בדמי השכירות המופקדים לחשבונך.

אם זה נשמע לך מוכר, כנראה שאתה צריך את הפתרון שלנו לניהול הנכסים שלך. תן לנו לטפל בפרטים הקטנים ולנהל את הנכסים שלך כאילו היו שלנו.

ניהול נכסים זה רנטהאוס!

ניהול דירות שכורות בהוד השרון

Comments are closed.