ניהול דירות שכורות

חברה להשכרת דירות 

בעל נכס המחפש חברה לניהול דירות מושכרות ראוי שיקבל חבילת שירות שתיתן לו הכנסה פאסיבית נאה ושקט נפשי במהלך תקופות ההשכרה. החלק הראשון בטיפול בנכס הוא איתור שוכרים טובים המתאימים לדרישות הבעלים. חברת הניהול צריכה לפרסם את הדירה להשכרה במדיה המתאימה, בלוחות האינטרנטיים ובערוצים נוספים וזאת כדי לאתר בזמן קצר את השוכרים המתאימים לבעל הנכס. לאחר איתור שוכרים פוטנציאליים יש לסנן את הטובים ביותר ואיתם להתקדם לחתימת חוזה תוך שמירה על האינטרסים של בעל הנכס.
 
החלק השני הוא הטיפול ותחזוקת הנכס. חברת הניהול צריכה לגבות צ'קים מראש לכל התקופה ולהפקיד בחשבון בעל הנכס. יש צורך לבצע העברת כל חשבונות הדירה על שם השוכרים ולוודא שהחשבונות משולמים. רצוי שלאורך התקופה חברת הניהול תגיע מידי פעם לביקור פתע בדירה ללא תיאום מוקדם ותבצע צילום וידאו של מצב הנכס. את הצילום היא תעלה לענן ותשתף את בעל הנכס. הביקור בדירה השכורה נועד לבדוק את מצבה והטיפול השוטף בה.
 
חברת הניהול צריכה להיות בקשר ישיר עם ועד הבית כדי לייצג את הבעלים מול ועד הבית והשכנים בבניין. חברת הניהול צריכה להיות בקשר עם אנשי מקצוע ולטפל בתיקונים ובעיות במחירים הוגנים וזולים, וזאת מבלי שהיא תתוגמל בעמלה על הפעלת בעלי המקצוע. 
 
לסיכום, חברה לניהול דירות שכורות פוטרת את בעל הנכס מהתעסקות ובזבוז זמן בניהול וטיפול בנכס ומייצרת לו זמן פנוי לדברים אחרים. אנחנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר באמצעות טופס יצירת הקשר באתר ונשמח לייעץ, לבחון ולעמוד לרשותך בכל עת.
 
 יוחאי – 054-2268355 , מייל: contact@renthouse.co.il

Comments are closed.