?חברות ניהול נכסים – פתרון מתאים לכולם

 

ניהול נכסים ברעננה | הרצליה | כפר סבא | רמת השרון  | קדימה צורן

מאז ומתמיד ידוע שנדל"ן היא אחת ההשקעות החשובות ביותר שבני אדם עושים. בין אם ברכישה של בית פרטי, דירה, פנטהאוז, דופלקס או נכס מניב מכל סוג. יחד עם ההשקעה בנדל"ן יש צורך בזמן ותשומת לב להמון פרטים ומשימות שוטפות בניהול הנכס, ובעיקר למצוא שוכרים מתאימים שישמרו על הנכס ולא יגרמו לו נזק. זו הסיבה שהרבה בעלי נכסים יודעים להעריך שירותי ניהול נכסים ומצפים לקבל שירות איכותי, אמין, מקצועי, ובמחיר סביר. 

אם יש לך נכס (או מספר נכסים) שרכשת להשקעה או לכל מטרה אחרת, אתה יודע שלא תמיד יש לך את הזמן והיכולת לטפל בו. החיים המודרנים דורשים מאתנו לבצע מגוון מטלות בפרקי זמן קצרים, ולא תמיד אתה יכול להתפנות ולתת את תשומת הלב המתאימה לכל מטלה, בעיקר אם אתה עובד במשרה תובענית עד שעות מאוחרות ואין לך את הזמן לטפל בנכס (במיוחד אם הוא מושכר ויש תקלות מפעם לפעם), או שאתה רחוק גיאוגרפית (בחו"ל או בעיר מרוחקת) ואינך יכול להגיע לנכס בהתראה קצרה.

התעסקות יומיומית בטיפול בנכס שלך והתנהלות מול השוכרים הם כאב ראש גדול העלול לעלות לך ביוקר, בפרט אם התחזוקה מבוצעת ע"י בעלי מקצוע שאינם ישרים, או שאתה גר רחוק מהנכס. לצורך כך קמו חברות ניהול נכסים אשר תפקידן לטפל בנכס שלך בצורה מקצועית ולתת לך שקט ושלווה בכל הקשור לניהול שלו.

כדי שהתשואה שלך מהנכס תצדיק את ההשקעה חברת ניהול נכסים העושה את עבודתה נאמנה, תשתדל לקצץ בהוצאות התחזוקה השוטפות ולהגדיל את מחיר השכירות. שירות טוב של חברת ניהול נכסים הן לשוכר והן למשכיר מאפשרים שקט ושלווה לשני הצדדים. כל פעילות התחזוקה מול בעלי מקצוע צריכות להתבצע ללא פערי תיווך ובאישור הלקוח בלבד..

רנטהאוס – עוזרים לך להקטין הוצאות ולהגדיל הכנסות!

ניהול נכסים בהוד השרון

Comments are closed.