כיצד להשכיר את הנכס במחיר ריאלי

דירות ובתים להשכרה ניהול נכסים בהרצליה פיתוח | כפר שמריהו | קריית אונו | סביון

פתגם ידוע אומר ש"טוב ציפור ביד מעשר על העץ". ואכן חשוב שכל בעל נכסים יזכור שלא תמיד המחיר שהוא רוצה לקבל זהה למחיר שהשוק מוכן לשם. התעקשות על שכר דירה בלתי ריאלי יגרום לנכס להישאר פנוי וללא שוכר.

לעיתים כדאי להתפשר על גובה שכר הדירה כדי שהיא תאוכלס בשוכר ראוי ומהימן. אם אינכם מסוגלים לטפל בהשכרת הנכס, העבירו אותו לטיפול של חברה לניהול נכסיםהטיפים הבאים יעזרו לכם להשכיר את הנכס שלכם במחיר הריאלי שלו:

1. בצעו חקר שוק ובידקו בכמה מושכרים נכסים דומים לנכס שלכם. בארצות הברית קיים אתר בשם רנטומטר המאפשר להקליד את כתובת הנכס ולצפות במחירים בהם מושכרים נכסים בסביבה. לצערנו בישראל זה עדיין לא פועל ולכן צלצלו לבעלי נכסים להשכרה ובדקו מחירים. קבעו את המחיר שלכם בהתאם למצב הנכס שלכם ומיקומו. אל תהיו חזירים ואל תהיו צמר גפן. לכו בשביל הזהב.

2. בדקו שכל המערכות בנכס פועלים כשורה. דוד חשמלי, מערכות החשמל, ברזים וצנרת, תאורה, דלתות שאינן חורקות, תריסים תקינים וכדומה.

3. הקפידו על מראה מזמין בנכס. עוד לפני שתציעו את הנכס להשכרה צבעו את הקירות, סתמו חורים, טפלו ברטיבויות, הוסיפו סגנון וצבע, העלימו אלמנטים מיותרים. רצוי שהנכס ייראה טוב והום סטייג'ינג מקצועי יטפל בכל מה שקשור למראה הדירה. זה יעזור לכם למצוא שוכרים במהירות. אם הנכס מאוכלס, הוסיפו גם פרחים. 

4. בצעו סינון מוקדם. הכינו מראש ובכתב רשימת שאלות אותם תשאלו כל שוכר המתקשר בנוגע לשכירות. אל תאפשרו לכאלה שאינם עוברים את הסינון להגיע ולראות את הנכס. חבל על הזמן שלכם.

5. הזמינו מספר שוכרים באופן מרוכז. הגעה של מספר מתעניינים יוצרת לחץ חברתי על כל אחד מהם וקל יותר לבצע סגירה. הזמינו אותם ביום ובשעה שנוח לכם והכינו את הנכס מראש.

6. לפני הגעת המתעניינים סדרו את הנכס. שטפו אותו והוסיפו ריח מבושם. אווררו את החדרים והכניסו אור פנימה. אם אתם גרים בנכס, ריחות של מאפים טובים יעשו את העבודה עבורכם. 

7. סדרו גם את הכניסה לנכס וגם את המדרגות המוליכות אליו. באם מדובר בבניין משותף רדו לכניסה ועשו כל שביכולתכם לתת מראה נקי ומזמין.

צריכים עזרה בניהול הנכסים שלכם? היכנסו לכאן וצרו קשר.

ניהול דירות מושכרות בתל אביב

Comments are closed.