?כיצד בוחרים חברה לניהול נכסים

חברה לניהול נכסים בנתניה

בשעה טובה לאחר חיפושים ארוכים באזורים המשיאים תשואה יפה על דירות להשקעה, רכשתם דירה. חשבתם שבכך הסתיימה משימתכם? טעיתם. כאב הראש רק מתחיל. ניהול דירה להשכרה (ניהול דירה להשקעה או ניהול דירה מושכרת) מצריך השקעה של זמן, ואם חשוב לכם להשקיע את זמנכם בדברים אחרים, קרוב לודאי שפנאי ושקט נפשי יהיו מצרך יקר עבורכם. 

כיוון שהדירה שרכשתם אינה ממוקמת ברחוב הסמוך למקום מגוריכם אלא במרחק קילומטרים רבים מכם, החלטתם לשכור חברת ניהול נכסים המתמחה בניהול דירות להשכרה (ניהול דירות שכורות) שתנהל עבורכם את הנכס, תמצא עבורכם את השוכר האידיאלי ותוריד מכם את כאב הראש הכרוך בניהול הנכס שרכשתם. 

ניהול דירות מושכרות ברמת השרון

כדי שתוכלו ליהנות מההשקעה שעשיתם ריכזנו עבורכם כמה עצות לבחירה מושכלת של חברה לניהול נכסים. 

1. הגדירו מראש את עלות השירות לניהול הדירה שלכם – סכמו עם החברה לניהול נכסים את עלות דמי הניהול שתשלמו. רצוי שסכום זה יוגדר באחוזים כדי שלא תצאו נפסדים. אם קיבלתם הצעה לנהל את הנכס שלכם ללא כל תשלום הרי זו תופעה מבורכת, אך ראוי שתנסו להבין מה האינטרס של חברת הניהול וממה היא מרוויחה. 

2. עלות קבועה לכל משך השירות – חשוב שבבואכם לסכם את גובה דמי הניהול שתשלמו יובהר כי המחיר הוא קבוע לכל משך תקופת השרות והוא לא ישתנה מכל סיבה שהיא. ברור שסיכום על אחוזים קבועים מדמי הניהול יאפשרו לכם לדעת במדוייק את העלות עבורכם. 

3. חברה קטנה, שירות אישי – אם אין לכם בעיה להיות לקוח אחד מתוך אלפי לקוחות של חברות הענק, התעלמו מהעצה הזו. אם אתם רוצים לקבל שרות אישי ומהיר, כדאי לבחור בחברת ניהול נכסים קטנה שתכיר אתכם ואתם תכירו את הנפשות הפועלות בה. הרי ידוע שנדל"ן הוא בעצם עבודה עם אנשים. כדי לקבל שירות מהיר, איכותי, אישי וחם כדאי לבחור חברה קטנה שתטפל בנכס שלכם. 

4. הסכם בלתי כובל – כולנו מכירים את התחושה כשאנחנו סוגרים עסקה טובה. אנחנו שמחים ומאושרים. אם קיבלנו את מה שהובטח לנו, השמחה תישאר. אם ההבטחות שקיבלתם מחברת הניהול אינן מתקיימות, חשוב שתוכלו להתנתק מההסכם בקלות. העדיפו חברת ניהול נכסים שאינה כובלת אתכם בהסכם ארוך טווח. חתמו רק עם חברה שמאפשרת לכם להתנתק מהשירות במהירות וללא קנס ועונש. אין סיבה שתתחתנו בחתונה קתולית. 

5. עדכונים תקופתיים – חשוב להגדיר בהסכם הניהול האם תרצו להיות מעודכנים ולקבל דו"חות תקופתיים שיספרו לכם על ההכנסות וההוצאות בגין ניהול הנכס שלכם. אם תרצו שלא לשמוע על הדירה אלא רק ליהנות מההכנסות, ציינו זאת בהסכם. 

6. תמונה שווה אלף מילים – אם אתם גרים בחו"ל או במרחק גיאוגרפי גדול ואינכם מעוניינים לנסוע לנכס שלכם כדי להתרשם ממצבו, סכמו עם חברת הניהול על צילום תקופתי של הנכס שלכם בוידאו כך שתוכלו להתרשם במו עיניכם ממצב הנכס. כמובן יחשוב לעדכן את השוכרים על כך. 

 יוחאי – 054-2268355 , מייל: contact@renthouse.co.il

Comments are closed.