בעלי המקצוע שלנו

השכרת וניהול דירות

רנטהאוס ניהול נכסים דואגת לעבוד רק עם בעלי מקצוע טובים, ישרים ואמינים, על מנת שבעל הנכס יקבל טיפול מהיר והוגן ובעלויות נמוכות. כדי לתת שירותי ניהול נכסים ליותר לקוחות ועדיין לשמור על רמת מחירים נוחה, אנחנו נעזרים בנותני שירות חיצוניים שיהיו מחוייבים לאמנת השירות של רנטהאוס ניהול נכסים, כאילו הם עובדים שלנו. בחלק מהמקרים הצוות המקצועי של רנטהאוס מבצע בעצמו את הטיפולים הנדרשים. 

בימים אלה אנחנו מגדילים את רשימת בעלי המקצוע שעובדים עבורנו, ואנו מאפשרים לכל בעל מקצוע שיקבל על עצמו את אמנת השירות שלנו, למלא את הטופס בתחתית העמוד או ליצור איתנו קשר ולהציע את שירותיו.
את בעלי המקצוע אנו בוחרים בקפידה ולעולם לא נשלח לנכס שלכם איש שירות מבלי שנקבל עליו המלצות. לאחר כל טיפול של נותן שירות כזה אנחנו נתקשר אליכם או לשוכרים ונרצה לשמוע את חוות דעתכם. בעל מקצוע שלא ייתן שירות טוב, יוסר מיידית מרשימת בעלי המקצוע שלנו.

בעלי מקצוע ישרים בלבד 

כל אחד מאיתנו נתקל במהלך חייו בבעלי מקצוע שרלטנים, מתחזים ורמאים, ולמזלנו הם מהווים מיעוט ואינם מצביעים על הכלל. כולנו ראינו לא פעם בתוכנית "יצאת צדיק" בעלי מקצוע מסויימים שביישו את עצמם ואת המקצוע. כאלה שגובים מאות שקלים מעבר למה שמגיע להם על התיקון, ממציאים תקלות, מחייבים על חלקי חילוף שלא היו צריכים להיות מוחלפים, ועושים הכל כדי להוציא מהלקוח כמה שיותר, שלא בהתאם למתחייב מאופי התיקון. רנטהאוס ניהול נכסים אינה עובדת עם אנשים כאלה. אנחנו עובדים עם בעלי מקצוע ישרים ודואגים לשלוח לטיפול בתקלות בעלי מקצוע שהוכיחו עצמם כהגונים, מקצוענים ואמינים. אם חלילה גילינו בעל מקצוע שסטה מדרך הישר, הוא יוסר מרשימת נותני השירות שלנו לאלתר.
 
רנטהאוס ניהול נכסים דואגת לתת ללקוח את השירות הטוב והיעיל ביותר לטיפול בתקלה, בזמן תגובה קצר, יחד עם מחויבות לרמת שירות גבוהה של בעלי המקצוע ותוך ראיית האינטרס של בעל הנכס ותקינות הנכס. 

בדיקה מדגמית של בעל המקצוע

כדי לוודא שבעלי המקצוע אינם "מזייפים" ועומדים בתקן האיכות שלנו, אנו מבצעים בקרה אחר כל תיקון ומבררים את אופי התקלה ואופן התיקון. באופן מדגמי אנחנו שולחים מנהל טכני מטעמנו שמגיע לנכס לפני בעל המקצוע כדי לוודא שהדיאגנוזה שתינתן תהיה נכונה והטיפול שיבוצע יהיה בהתאם למתחייב, ללא חיובי יתר בלתי הכרחיים ו"סיפורי סבתא" של בעל המקצוע.

הצטרפות בעלי מקצוע פרילנסרים לרנטהאוס ניהול נכסים

להצטרפות כבעל מקצוע חיצוני לרשימת נותני השירות של רנטהאוס ניהול נכסים היכנס לעמוד קשר, מלא את פרטיך בטופס ולחץ על "שלח". 
 
ניהול נכסים זה רנטהאוס!
 
ניהול דירות ברעננה כפר סבא הוד השרון

Comments are closed.